Szamba, zbiorniki betonowe Pszczyna

  |   By  |  0 Comments

Naszym klientom z Pszczyny gwarantujemy wysokiej klasy betonowe zbiorniki, wykorzystywane przede wszystkim jako szamba, ale nie tylko. W naszej ofercie znajdują się trwałe konstrukcje, których formę oraz pojemność jesteśmy w stanie dopasować do Państwa oczekiwań. Tam, gdzie nie ma możliwości skorzystania z systemowego odprowadzania ścieków, kluczowym wyposażeniem jest bez wątpienia szambo betonowe. Pszczyna to miejscowość, na której terenie, podobnie jak w okolicach, istnieje zapotrzebowanie właśnie na tego rodzaju produkty. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy w krótkim czasie wykonać oraz dostarczyć dla Państwa zbiornik idealnie dopasowany do potrzeb.

Wytrzymałe zbiorniki betonowe. Pszczyna z bogatą ofertą

W asortymencie Septic znajdują się różnorodne konstrukcje służące do gromadzenia nieczystości. Nowoczesne technologie oraz doskonały sprzęt i najlepsze surowce pozwalają nam wyprodukować dla mieszkańców Pszczyny zbiorniki betonowe wysokiej klasy. W przypadku szamb najważniejsze parametry to wytrzymałość i szczelność. Dzięki nim konstrukcje służą przez długi czas w optymalny i bezpieczny sposób. W naszej ofercie znajdują się zbiorniki, dzięki którym unikniecie Państwo zagrożenia wycieku nieczystości do gruntu lub wód gruntowych. Poza tym wysoki poziom odporności sprawia, że niebezpieczeństwo uszkodzenia spada praktycznie do zera.

Dla mieszkańców Pszczyny szambo betonowe możemy wykonać w różnej formie oraz o dowolnej pojemności. Nasi klienci mogą się zdecydować na mniejsze lub większe konstrukcje, o pojemności od 3 tysięcy do nawet 20 tysięcy litrów. Poza tym umożliwiamy zastosowanie płyty przelewowej w szambach dwukomorowych. Dzięki temu bez problemu oddzielicie Państwo ścieki grube od płynnych. Po wykonaniu drenażu będzie można odprowadzić oczyszczoną wodę do gruntu. Oczywiście oferujemy też zbiorniki jednokomorowe.

Nowoczesny sprzęt do produkcji i nie tylko

Firma Septic ma bardzo bogate doświadczenie w zakresie produkcji betonowych konstrukcji różnego rodzaju. Do dyspozycji mamy nowoczesne sprzęt, flotę pojazdów oraz dźwigi. Dzięki nim jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać zbiorniki dostosowane do określonych wymagań, w bezpieczny sposób dostarczyć je do klienta oraz zamontować w przygotowanym wykopie. Dotyczy to między innymi Pszczyny. Szambo betonowe jesteśmy w stanie przetransportować w odpowiednich warunkach, aby go nie uszkodzić. Na działce klienta z kolei zajmujemy się montażem produktów.


Kompleksowa obsługa dotyczy nie tylko wykonania i montażu szamb. W naszej ofercie posiadamy bowiem także piwniczki ogrodowe i kanały betonowe. Doskonale sprawdzają się one w warunkach komercyjnych oraz prywatnych. Gwarantujemy konstrukcje, które są szczelne i dysponują rozmaitymi parametrami, które umożliwiają spełnianie rozmaitych funkcji. Doskonały przykład stanowią piwnice betonowe do ogrodu. Mogą one służyć jako miejsce do przechowywania przetworów, nawozów czy narzędzi. Szczelność i wytrzymałość sprawiają, że wszystkie artykuły są bezpieczne.