Szamba, zbiorniki betonowe Katowice

  |   By  |  0 Comments

Mając duże doświadczenie w produkcji betonowych pojemników i kanałów o różnym przeznaczeniu, naszym klientom ze Śląska oferujemy najwyższej jakości produkty. Mieszkańcom Katowic zbiorniki betonowe mogą służyć przede wszystkim jako szamba. Tego typu rozwiązania są niezbędne w sytuacji, kiedy posesja nie ma innej możliwości pozbywania się nieczystości. Jeśli zatem nie macie Państwo dostępu do sieci kanalizacyjnej, możemy zapewnić efektywne i trwałe szambo betonowe. Katowice i inne śląskie miasta na pewno dysponują działkami, na których nie ma innej możliwości usuwania ścieków. To do właścicieli takich gruntów kierujemy nasz duży katalog produktów.

Katowice – szambo betonowe na miarę potrzeb

Mamy świadomość, że Państwa oczekiwania mogą być bardzo różne. Odpowiedni dobór zbiornika na nieczystości ma kluczowe znaczenie, dlatego w razie pytań jesteśmy do dyspozycji. W naszej ofercie mamy dla osób mieszkających w Katowicach zbiorniki betonowe o różnych rozmiarach i budowie. W przypadku mniejszych potrzeb zapewniamy szamba o pojemności kilku tysięcy litrów. Jeśli potrzebujecie Państwo większych konstrukcji, bez wątpienia znajdziecie je właśnie u nas. Jeśli idzie o pojemność, jesteśmy w stanie zagwarantować liczące nawet 20 tysięcy litrów szambo betonowe. Katowice to z całą pewnością miasto, w którym potrzeby mieszkańców są różne. Nasza wiedza i kwalifikacje oraz sprawdzone materiały, z których korzystamy w trakcie produkcji określonej grupy produktów, pozwalają na wykonanie wytrzymałych i szczelnych konstrukcji.

Zapewniamy najlepsze surowce

W naszej działalności ważna jest współpraca z zaufanymi producentami i dostawcami. Mamy tego świadomość, dlatego beton do produkcji szamb dostarcza do nas jeden z renomowanych producentów. Dzięki temu eksploatacja oferowanych przez Septic zbiorników jest bezpieczna zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska. Nie ma na przykład zagrożenia ewentualnym przeciekiem nieczystości do gruntu i zanieczyszczenia wód gruntowych. Także siły nacisku z różnych stron nie stanowią problemu i nie mają negatywnego wpływu na trwałość wykonanych przez naszych specjalistów szamb, piwnic i kanałów. Najwyższą jakość ma nie tylko używany beton, ale i materiały uszczelniające, i izolacyjne.

Funkcjonalne piwnice betonowe

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko szamba. Dla klientów ze Śląska jesteśmy w stanie przygotować także m.in. piwnice ogrodowe, które mogą pełnić funkcję magazynu. Można w nich przechowywać, chociażby przetwory, nawozy, pasze, narzędzia lub rowery.

W katalogu produktowym mamy też kanały betonowe do warsztatów samochodowych. To podstawowe wyposażenie tego typu zakładów. Umożliwia wygodną i skuteczną naprawę pojazdów oraz ich regularne serwisowanie. W tym przypadku nasze konstrukcje także charakteryzują się najwyższą trwałością i odpornością.

Warto podkreślić, że nawiązując z nami współpracę, otrzymujecie Państwo nie tylko bardzo wysokiej jakości betonowe zbiorniki. W ramach usługi zapewniamy też transport oraz montaż we wskazanym przez klienta, wcześniej wykonanym wykopie.