EKOLOGICZNE I TRWAłE ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

Wysokiej klasy szamba umożliwiają bezpieczne gromadzenie nieczystości na posesjach, w których przypadku niemożliwe jest podłączenie do sieci kanalizacyjnej. W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości – w tym zbiorniki dwukomorowe. Pozwalają one na składowanie tak zwanych ścieków płynnych i grubych. Tego rodzaju produkty składają się z dwóch części oddzielonych przegrodą. W jednej z nich składowane są nieczystości grube, a w drugiej płynne, które po zastosowaniu właściwych procesów i drenażu mogą trafić do gruntu. Warto więc mieć świadomość, że zbiorniki betonowe dwukomorowe są bardzo ekologiczne, a przy tym wydajne.

Sprawdzone zbiorniki dwukomorowe o różnorodnej wielkości

Prawidłowo dopasowane zbiorniki betonowe dwukomorowe są w stanie znacznie ułatwić gospodarowanie nieczystościami na terenie posesji. Dlatego w ofercie firmy Septic znajdują się zbiorniki o pojemności od kilku do nawet kilkunastu tysięcy litrów. W zależności od wymagań, czyli na przykład wielkości gospodarstwa oraz liczby zamieszkujących je osób, można się zdecydować na idealnie dopasowany produkt. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ gwarantuje to efektywność na oczekiwanym poziomie, co bez wątpienia jest kluczowym czynnikiem dla każdego właściciela posesji.

Dobierając zbiornik, należy zwrócić uwagę nie tylko na jego pojemność, ale także wymiary. W naszej ofercie znajdują się modele o zróżnicowanych wielkościach, dzięki czemu bez problemu można je stosować w gospodarstwach domowych o różnych możliwościach przestrzennych. Zbiorniki o dwóch komorach są wyposażone w żelbetową pokrywę, zamknięty włazem kominek z PVC bądź betonu, a także wspomnianą już płytę przelewową pozwalającą na oddzielenie ścieków grubych od płynnych.

Zbiorniki betonowe dwukomorowe – jakościowe surowce gwarancją trwałości

Znajdujące się w naszej ofercie zbiorniki dwukomorowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Odpowiedniej klasy beton sprawia, że zbiorniki są w stanie służyć przez długi czas, a ich użytkowanie jest bezpieczne. Ten ostatni aspekt ma fundamentalne znaczenie, ponieważ produkty służące do gromadzenia nieczystości muszą być szczelne, tak aby ścieki nie trafiły do gruntu lub wód gruntowych. Także z tego powodu zapewniamy odpowiedniej klasy produkty służące do uszczelniania.

Współpracujemy z renomowanymi producentami oraz dostawcami betonu i materiałów izolacyjnych, dlatego oferowane przez nas zbiorniki charakteryzują się doskonałymi parametrami. Potwierdzeniem tego jest europejski certyfikat, który stanowi gwarancję bezproblemowego odbioru.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną usługę transportową. Zakupione zbiorniki są przewożone z odpowiednimi zabezpieczeniami, na przystosowanych do tego pojazdach. Dzięki dźwigom zbiorniki betonowe dwukomorowe bez problemów umieszczane są we wskazanym miejscu. W przypadku zainteresowania naszym asortymentem zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z ofertą.

Ekologiczne I Trwałe Zbiorniki Dwukomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 3
Ekologiczne I Trwałe Zbiorniki Dwukomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 4
Ekologiczne I Trwałe Zbiorniki Dwukomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 5
Ekologiczne I Trwałe Zbiorniki Dwukomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 6

Kupuj zbiorniki z certyfikatem europejskim a unikniesz problemów z odbiorem czy problemów przy dalszej odsprzedaży!