Szamba, zbiorniki betonowe Przemyśl

  |   By  |  0 Comments

Prefabrykowane zbiorniki betonowe  – Przemyśl i okolice

W ofercie firmy Septik znaleźć można zbiorniki betonowe, które sprawdzą się na każdej posesji pozbawionej dostępu do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Prefabrykowane betonowe zbiorniki są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą stworzyć infrastrukturę umożliwiającą bezpieczny i stały przepływ nieczystości z dala od budynku. Nasze zbiorniki betonowe są zaprojektowane tak, aby nie wymagały pozwoleń ani dużych nakładów pieniężnych. Konstrukcje produkowane są zgodnie z normami europejskimi i gwarantują sprawność przez wiele lat. Dzięki modułowej konstrukcji szambo betonowe jest niezwykle łatwe w montażu.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów i przedsiębiorców z Przemyśla. Szambo betonowe i zbiorniki dostarczamy pod wskazany adres. Zajmujemy się również ich osadzaniem, co pozwala znacznie skrócić czas realizacji inwestycji. Tego rodzaju prefabrykowane konstrukcje nie wymagają pozwoleń na budowę. Mamy kilka opcji do wyboru, jeśli chodzi o pokrywy zbiorników, w zależności od tego, gdzie będzie znajdować się szambo.

Kanały i piwnice – wytrzymałe konstrukcje żelbetonowe na zamówienie

Oprócz zbiorników betonowych klienci z Przemyśla mogą zamówić u nas także kanały i piwnice z wytrzymałego żelbetonu. Oba rodzaj ekonstrukcji zaproijektowano w taki sposób, aby były odporne na czynniki zewnętrzne – takie jak woda czy wilgoć – a także uszkodzenia mechaniczne. Piwnice betonowe zapewnią odpowiednie warunki do przechowywania owoców i warzyw, a także przetworów takich jak dżemy, soki czy surówki. Podobnie jak szamba i zbiorniki, oferuje je formie prefabrykowanej, przeznaczonej do osadzenia we wskazanym miejscu. Do wyboru są m.in. piwnice modułowe, a także z zadaszeniem w kształcie kopuły (tzw. ziemianki).

Kanały betonowe to konstrukcje, które zaprojektowaliśmy z myślą o mechanikach samochodowych i właścicielach prywatnych warsztatów mechanicznych. Dzięki nim możliwe jest wykonanie skomplikowanych napraw w obrębie podwozia pojazdu, a także przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki najważniejszych elementów układu hamulcowego i nie tylko. Już teraz zapraszamy wszystkich mechaników z Przemyśla do zapoznania się z asortymentem!

Konstrukcje betonowe z dostawą bezpośrednio od producenta

W Septik myślimy nieszablonowo i dlatego oferujemy innowacyjne rozwiązania, które pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze w dłuższej perspektywie. Aby dobrać optymalne rozwiązanie, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Dzięki ogromnemu doświadczeniu eksperci firmy Septik są naprawdę skuteczni w doradztwie. Dysponując podstawowymi informacjami, nasz zespół będzie w stanie oszacować przybliżone koszty inwestycji.


Niezależnie od wybranego rodzaju betonowegozbiornika czy piwnicy zapewniamy, że inwestycja zrealizowana zostanie zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę konstrukcji betonowych w każde miejsce na terenie Przemyśla.