Szamba, zbiorniki betonowe Krosno

  |   By  |  0 Comments

Konstrukcje betonowe Krosno: piwnice, zbiorniki, szamba i wiele więcej

W Septik oferujemy różnego rodzaju zbiorniki betonowe mieszkańcom Krosna i okolic. Szambo betonowe produkowane przez naszą firmę to świetne rozwiązanie dla prywatnych gospodarstw i małych obiektów przemysłowych bez przyłącza do publicznej sieci kanalizacyjnej. Oferujemy trwałe, wysokiej klasy konstrukcje wykonane z betonu zbrojonego stalą żebrowaną o wysokiej wytrzymałości. W naszym bogatym asortymencie dostępne są różne rozmiary i kształty zbiorników wraz z pełną gamą akcesoriów. Proponujemy m.in. szamba monolityczne jedno- i dwukomorowe. 

Szambo betonowe marki Septik świetnie sprawdzi się jako zbiornik na deszczówkę, gnojowicę czy kompost. Każda konstrukcja spełnia najważniejsze normy budowlane i ma certyfikat europejski potwierdzający wysoką jakość oraz trwałość. Systemy kanalizacyjne zapewniają sprawne działanie systemu hydraulicznego i sprawiają, że ścieki są usuwane z domu w bezpieczny i skuteczny sposób. Dzięki naszym zbiornikom betonowym będzie to znacznie łatwiejsze. Zachęcamy mieszkańców i przedsiębiorców z Krosna do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Piwnice i kanały betonowe – oferta dopasowana do potrzeb klientów

Dla klientów z Krosna przygotowaliśmy również piwnice betonowe, które doskonale sprawdzą się jako spiżarnia. Za sprawą specjalnej konstrukcji są one w stanie utrzymać wilgotność i temperaturę na stałym poziomie przez cały rok, dzięki czemu przetwory, warzywa, owoce czy pasza zachowają świeżość. Piwnice betonowe zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania rowerów, narzędzi czy maszyn ogrodowych. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie realizowania inwestycji. Bierzemy pod uwagę sposób wykorzystania piwnicy, analizujemy warunki gruntowe, sprawdzamy wysokość lustra wody i potrzebę uszczelnienia. Pomaga to znacznie wydłużyć żywotność samej piwnicy. 

Oprócz szamb i piwnic, w naszej ofercie znaleźć można także kanały betonowe. Klienci z Krosna i okolic, którzy prowadzą przydomowy warsztat samochodowy, z pewnością docenią tego typu konstrukcje. Przygotowaliśmy kanały w kilku rozmiarach do wyboru, dopasowane do długości podwozia w autach osobowych i dostawczych. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję idealnie dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Zbiorniki betonowe z certyfikatem europejskim w ofercie firmy Septik

W Septic jesteśmy dumni z doskonałej jakości naszych konstrukcji betonowych i jeszcze lepszego standardu obsługi. Dostarczamy piwnice betonowe, szamba i kanały w miejsce wskazane przez klienta na terenie Krosna. Zbiorniki betonowe produkowane są zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych (Dz.U.92/2004 poz.881), mogą być użytkowane niezawodnie przez wiele lat. Zajmujemy się również wszystkimi pracami przygotowawczymi i montażowymi. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą optymalne rozwiązanie. Życzymy udanych zakupów!