Szamba, zbiorniki betonowe Ostrowiec Świętokrzyski

  |   By  |  0 Comments

Zbiorniki i piwnice betonowe Ostrowiec Świętokrzyski

Oferta naszej firmy obejmuje wytrzymałe, solidne i funkcjonalnepiwnice betonowe, które doskonale sprawdzą się jako miejsce do przechowywania warzyw, owoców, pasz, a także narzędzi ogrodowych czy rowerów. Nasze prefabrykowane konstrukcje z żelbetu stanowią niedrogą alternatywę dla tradycyjnych piwnic – można je zamontować również na bardzo małych powierzchniach. Swoje usługi adresujemy głównie do klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także transportem oraz montażem piwnic betonowych we wskazanym miejscu. 

Asortyment firmy Septik obejmuje również różnego rodzaju zbiorniki betonowe, w tym szamba do przechowywania ścieków, odchodów, gnojowicy czy deszczówki. Szamba betonoweto funkcjonalne rozwiązania zarówno dla małych, jak i dużych gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych oraz firm przemysłowych. Doskonale sprawdzą się na posesjach z utrudnionym dostępem do miejskiej sieci kanalizacyjnej oraz działkach, na których nie ma możliwości wykonania wykopu na szambo o standardowych wymiarach. Prefabrykowane konstrukcje tego typu dostępne są w wielu różnych wariantach, a dobór odpowiedniego rozwiązania ustalamy indywidualnie, na podstawie potrzeb klienta.

Kanały betonowe – rozwiązanie idealne dla mechaników samochodowych

Oprócz piwnic i zbiorników, w ofercie mamy również kanały betonowe. To idealna opcja dla mechaników i właścicieli warsztatów samochodowych z Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy poszukują rozwiązania szytego na miarę indywidualnych potrzeb. Kanały betonowe dostępne są w bardzo wielu rozmiarach, dzięki czemu znajdą zastosowanie zarówno podczas naprawy samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Sprawdzą się także w przydomowym warsztacie. Prefabrykowana konstrukcja sprawia, że kanał jest elementem jednolitym i gładkim, a ponadto odpornym na bardzo duże obciążenia.

Wybór odpowiedniego kanału samochodowego będzie zależał głównie od dostępnego miejsca i wielkości obsługiwanych pojazdów. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby klientów, proponujemy 3 standardowe wielkości: 

560x120x170 (wariant duży), 

400x120x170 (wariant średni),

320x120x160 (wariant mały).

Zbiorniki betonowe – zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem

Zbiorniki betonowe to nasza specjalność, dlatego służymy pomocą przy wycenie oraz wyborze odpowiedniego produktu. Zakres działalności obejmuje nie tylko Ostrowiec Świętokrzyski, ale także cała Polskę. Wykorzystujemy rozległą wiedzę na temat budowy, instalacji i konserwacji prefabrykowanych zbiorników betonowych, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie. Budowa piwnicy, zbiornika i kanału nie wymaga pozwolenia, dlatego klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, zyskują zarówno pieniądze, jak i czas. 


W przypadku specjalnych potrzeb związanych z kanalizacją szamba czy izolacją piwnicy jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom. W przypadku pytań związanych z naszymi usługami zapraszamy już teraz do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.