Szamba, zbiorniki betonowe Jędrzejów

  |   By  |  0 Comments

Zbiorniki betonowe Jędrzejów i okolice

Wybudowanie betonowej piwnicy pod domem to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji. Warto się na nią zdecydować, jeśli zależy nam na zwiększeniu funkcjonalności domu. Piwnice betonowe zapewniają niedrogą przestrzeń, którą można przeznaczyć do różnych celów: idealnie nadają się do przechowywania urządzeń, takich jak piece, podgrzewacze wody czy pompy ciepła. W piwnicach można umieścić również przewody elektryczne i wodno-kanalizacyjne. 

Beton jest najpopularniejszym materiałem używanym do budowy piwnic, staje się również preferowaną opcją dla wykończonych podłóg w takich pomieszczeniach ze względu na swoją odporność na wilgoć i wiele opcji projektowych. Wszystkie osoby zainteresowane budową piwnicy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Usługi kierujemy przede wszystkim do właścicieli domów zlokalizowanych na terenie Jędrzejowa. Zbiorniki betonowe objęte są certyfikatami europejskimi, które stanowią potwierdzenie ich wysokiej jakości. 

Modułowe zbiorniki i kanały betonowe do różnych zastosowań

Mieszkańcom Jędrzejowa proponujemy także szamba betonowe. Nasze prefabrykowane zbiorniki zapewniają niezawodne rozwiązanie dla systemów gospodarki ściekowej. Prefabrykowane betonowe szamba firmy Septik są mocne, wodoszczelne, przyjazne dla środowiska. Idealnie nadają się do każdego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w prywatnych gospodarstwach, a także przedsiębiorstwach rolnych. Produkujemy je zgodnie z zapisami Ustawy o Wyrobach Budowlanych. 

Nasze zbiorniki betonowe dostępne są w różnych wymiarach oraz formach (m.in. z konstrukcją jedno- i dwukomorową), co pozwala na dopasowanie ich do rozmaitych oczekiwań i potrzeb mieszkańców Jędrzejowa. Szamba betonowe sprawdzą się jako:

  • przydomowe oczyszczalnie ścieków
  • studzienki,
  • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę
  • zbiorniki na deszczówkę.

Mechanikom i właścicielom przydomowych warsztatów polecamy kanały betonowe, które umożliwią wykonanie działań naprawczych i serwisowych w każdym aucie. Nasza oferta obejmuje tego rodzaju zbiorniki w kilku wariantach rozmiarowych, co pozwoli każdemu dobrać kanał betonowy zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych opcji. 

Zamów zbiorniki i kanały betonowe prosto od producenta 

Oferujemy wysokiej jakości betonowe szamba i zbiorniki klientom z Jędrzejowa – zarówno indywidualnym, jak i komercyjnym. Szeroka gama żelbetonowych, prefabrykowanych konstrukcji sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Zapewniamy pełną obsługę projektową, wykonawczą i montażową prefabrykatów betonowych dla wszystkich produktów. 


Nasz oddany zespół inżynierów budowlanych, robotników ziemnych i instalatorów prefabrykatów ma doświadczenie w realizacji szerokiej gamy projektów budowlanych i działa na terenie całego kraju. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z pełnym zakresem usług. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z zakładki kontakt.