Szamba, zbiorniki betonowe Chełm

  |   By  |  0 Comments

Konstrukcje betonowe Chełm 

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą budowlaną, która specjalizuje się w konstrukcjach betonowych. Działamy głównie na terenie Chełma i okolic, ale jesteśmy w stanie podjąć się inwestycji praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Oferujemy zbiorniki betonowe, piwnice i kanały wykonane z żelbetu, czyli betonu wzmocnionego stalowymi prętami żebrowanymi. Kompozyt ten jest bardzo trwały i odporny na czynniki zewnętrzne, umożliwia tworzenie konstrukcji o złożonych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu każdy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, może liczyć na bardzo duży wybór zbiorników i piwnic

Dużym zainteresowaniem klientów z Chełma cieszą się szamba betonowe. To rozwiązanie doskonale sprawdzające się w przypadku posesji, które nie mają możliwości przyłączenia do lokalnej sieci kanalizacji sanitarnej. Sprawdzi się zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i gospodarstw rolnych czy agroturystycznych. Właściwie podłączone szambo betonowe dwukomorowe może pełnić również funkcję mini oczyszczalni ścieków. Zuwagi na wodoodporną konstrukcję zbiorniki z żelbetu sprawdza się także do magazynowania wody opadowej, gnojowicy czy kompostu. 

Piwnice i kanały betonowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Piwnice i kanały betonowe, które oferujemy to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Są to konstrukcje modułowe i prefabrykowane, co oznacza, że nie wymagają pozwolenia na budowę. Nasze piwnice i kanały betonowe są dostępne od ręki, dzięki czemu istnieje możliwość znacznego przyspieszenia całej inwestycji, przy jednoczesnej oszczędności czasu i zasobów pieniężnych. Wszystkim inwestorom, przedsiębiorców i właścicieli domów z Chełma dajemy możliwość zamówienia piwnic i kanałów o niestandardowej wielkości, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Piwnice betonowe przeznaczone są głównie do przechowywania przetworów, owoców, warzyw i mięsa, jednak doskonale sprawdzą się jako miejsce na rowery czy narzędzia. Budowle te dostępne są w dwóch podstawowych wariantach – jako ziemianki z półokrągłą kopułą lub prostokątne konstrukcje złożone z dwóch modułów. Kanały betonowe to rozwiązanie dedykowane mechanikom i właścicielom warsztatów samochodowych. Umożliwiają wygodniejsze wykonywanie napraw i serwisowanie pojazdów – zarówno osobowych, jak i ciężarowych.

Zbiorniki betonowe bezpośrednio od producenta

Jako doświadczeni producenci i dystrybutorzy zbiorników betonowych zapewniamy kompleksową obsługę klienta na każdym etapie realizowania zamówienia. Wszyscy nasi pracownicy są ubezpieczeni, co zwiększa poziom profesjonalizmu i gwarantuje rzetelne wykonanie każdej usługi. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem i zapewniamy je zarówno w przypadku małych, jak również dużych inwestycji. Zajmujemy się wszystkimi aspektami prac betoniarskich, w tym wykopami szczegółowymi, szalunkami, dostawą i mocowaniem zbrojenia oraz wykańczaniem konstrukcji.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy dokonają wyceny projektu oraz doradzą w wyborze właściwego rozwiązania.