Szamba, zbiorniki betonowe Lublin

  |   By  |  0 Comments

Konstrukcje betonowe Lublin i okolice

W firmie Septik oferujemy klientom z Lublina konstrukcje żelbetowe, w tym piwnice betonowe, znane również jako ziemianki. Doskonale nadają się do przechowywania różnego rodzaju produktów spożywczych, w tym owoców, warzyw czy mięsa. To rozwiązanie dla właścicieli domów, w których na etapie projektowania nie przewidziano piwnicy. Piwnice betonowe modułowe są rozwiązaniem dużo bardziej ekonomicznym w porównaniu do tych murowanych, budowanych od podstaw. Co więcej, nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę, dzięki czemu formalności ograniczone są do minimum. 

Piwnice betonowe zbrojone stalą pozwalają utrzymać stały poziom temperatury i wilgotności, co jest niezwykle istotne w przypadku produktów spożywczych wymagających przechowywania w odpowiednich warunkach termicznych. Takie budowle są również odporne na wilgoć i wodę. 

Kanały betonowe – dlaczego warto je wybrać? 

Betonowe szamba cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród osób fizycznych, jak również przedsiębiorców i inwestorów. Wynika ona przede wszystkim z wytrzymałości i trwałości materiału. Prawidłowo zbudowane betonowe szamba mają mniejsze prawdopodobieństwo pękania. Właściwie konserwowane szambo betonowe może służyć przez całe życie. Długoterminowa wydajność betonowego szamba będzie zależała od tego, jak został wyprodukowany. Naszej wysokiej jakości zbiorniki betonowe gwarantują wytrzymałość i integralność strukturalną. Szamba betonowe to idealne rozwiązanie w miejscach, w których nie ma dostępu do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Wykorzystanie podziemnych zbiorników betonowych to sposób na gromadzenie wody deszczowej.

Oferta naszej firmy obejmuje również kanały betonowe, które adresowane są do mechaników i właścicieli warsztatów samochodowych zlokalizowanych na terenie Lublina i okolic. Kanały betonowe ułatwią przeprowadzanie napraw w pojazdach mechanicznych. Przygotowaliśmy szeroką ofertę tego rodzaju konstrukcji, które pozwolą na wygodne serwisowanie aut osobowych, dostawczych, a nawet ciężarowych. 

Konstrukcje betonowe z dostawą pod wskazany adres

Prefabrykowane konstrukcje betonowe to takie, które są przeznaczone do montażu w wyznaczonym miejscu, bez konieczności stosowania wylewek czy izolacji. Konstrukcje betonowe ze względu na swoje gabaryty i wagę wymagają profesjonalnego montażu. W firmie Septik dysponujemy odpowiednimi dźwigami, olinowaniem i wykwalifikowanym personelem, dzięki czemu cała inwestycja przebiega szybko i sprawnie. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów współpracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze piwnic i szamb