Szamba, zbiorniki betonowe Nowy Targ

  |   By  |  0 Comments

W miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia domu do sieci kanalizacyjnej, idealnym rozwiązaniem są szamba. Pozwalają one na gromadzenie ścieków – bez obaw o ewentualne wycieki do gruntu bądź wód gruntowych. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy zbiorniki betonowe. Nowy Targ oraz okolice to obszar, na którego terenie jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać konstrukcje oraz dostarczyć je do klienta, aby zapewnić mu możliwość skutecznego odprowadzania nieczystości z domu.

Dostarczymy i zamontujemy szambo betonowe – Nowy Targ 

W naszej ofercie znajdują się konstrukcje, które są wykonane z betonu najwyższej klasy. Dostarcza nam go sprawdzony producent, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że wykonane przez naszą firmę szambo będzie trwałe, wytrzymałe oraz szczelne – z całą pewnością są to parametry, które muszą charakteryzować jakościowe zbiorniki betonowe. Nowy Targ to miejscowość, w której wymagania dotyczące tego rodzaju produktów są bardzo zróżnicowane. Mowa między innymi o wielkości konstrukcji. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie przygotować dla mieszkańców Nowego Targu szambo betonowe o pojemności od 3 tysięcy do nawet 20 tysięcy litrów. Wybór optymalnego rozmiaru zbiornika pozwala dostosować rozwiązanie do swoich wymagań. Dzięki temu będzie on w stanie obsłużyć mniejszą lub większą liczbę mieszkańców danej posesji.

Zapewniamy także różne rodzaje zbiorników. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje jednokomorowe, dwukomorowe i większe. Dzięki temu można je dostosować do określonego sposobu użytkowania, decydując się między innymi na oddzielenie nieczystości płynnych od grubych z możliwością drenażu. Oczywiście SEPTIC zajmuje się nie tylko produkcją, ale też dostawą oraz montażem szamb. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów oraz dźwigami, które umożliwiają nam bezpieczny transport oraz posadowienie konstrukcji w gruncie.

Gwarantujemy wysoką jakość konstrukcji

Znajdujące się w naszym asortymencie produkty charakteryzuje duża wytrzymałość oraz szczelność. Pozwala to na ich wieloletnie i bezpieczne użytkowanie w różnych warunkach. Dzięki wysokiej klasy surowcom, z jakich wykonane są zbiorniki, nie ma zagrożenia wyciekiem lub uszkodzeniem. Potwierdzają to zdobyte przez naszą firmę atesty i certyfikaty.

W naszym sklepie możecie się Państwo zaopatrzyć nie tylko w szambo betonowe. Nowy Targ to miejscowość, na której terenie wykonujemy i dostarczamy także inne konstrukcje. W asortymencie mamy między innymi kanały betonowe, które stanowią podstawowe wyposażenie warsztatów samochodowych. Także tego rodzaju produkty charakteryzują się wysokim stopniem odporności i szczelności. Pozwala to na komfortową pracę przy naprawie i serwisowaniu aut. Z chęcią wykonamy dla Państwa również piwnice betonowe. Umiejscowione w ogrodzie mogą służyć do przechowywania między innymi przetworów lub narzędzi ogrodowych.