OPTYMALNIE DOPASOWANE ZBIORNIKI TRZYKOMOROWE

Montaż szamba wymagany jest wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia posesji do systemowej sieci kanalizacyjnej. Pojemność zbiornika zależy od kilku spraw. Należy zwracać uwagę na takie aspekty jak wielkość gospodarstwa, wymagania związane z funkcjonowaniem systemu oraz możliwości przestrzenne. Wśród naszych propozycji znajdują się zbiorniki betonowe trzykomorowe. Sprawdzą się w przypadku większych posesji, zwłaszcza takich, których właściciele chcą ekologicznego sposobu odprowadzania nieczystości i stworzenia przydomowej oczyszczalni. W przypadku szamba trzykomorowego możliwe jest rozdzielanie ścieków grubych od płynnych, napowietrzanie, rozkład nieczystości oraz ich odprowadzanie we właściwy sposób.

Szambo betonowe trzykomorowe wykonane z wysokiej jakości surowca

W przypadku zakupu szamba bardzo ważne jest znalezienie produktu o odpowiednich parametrach. Mowa nie tylko o wielkości, ale i takich kwestiach, jak wytrzymałość i odporność na działanie różnych czynników zewnętrznych. Dlatego szambo trzykomorowe, które można znaleźć w asortymencie firmy Septic, jest wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wśród naszych partnerów znajdują się doświadczeni i popularni producenci betonu. Dzięki temu do klientów trafiają wyłącznie konstrukcje o wysokim stopniu szczelności i wytrzymałości. W przypadku zbiorników umieszczanych w gruncie ma to bardzo duże znaczenie.

Funkcjonalne zbiorniki na nieczystości

Decydując się na szambo betonowe trzykomorowe, zyskuje się model, który zgodnie z nazwą składa się z trzech komór. W przypadku wersji z trzema komorami są one od siebie oddzielone płytą przelewową. Wszystkie elementy są wykonane z najwyższej klasy materiałów budulcowych. Nie zapominamy też o korzystaniu ze sprawdzonych elementów łączeniowych i izolacyjnych. Dzięki temu otrzymujecie od nas Państwo nowoczesne, funkcjonalne, szczelne i dopasowane do oczekiwań szambo trzykomorowe.

Zapewniamy kompleksowe usługi

Usługi Septic nie ograniczają się tylko do produkcji szamb. Oprócz tego, że w naszej ofercie jest trzykomorowe szambo betonowe, zapewniamy też transport oraz montaż konstrukcji w przygotowanym do tego wykopie. Mamy flotę aut z dźwigami, które gwarantują szybki oraz bezpieczny transport pod wskazany adres. Na miejscu umieszczamy konstrukcję wskazanym miejscu. Tego typu możliwości sprawiają, że nasi klienci zakupiony towar otrzymują w krótkim czasie po dokonaniu zamówienia.

Trzykomorowe zbiorniki betonowe o optymalnej pojemności

Właściwy wybór szamba służącego do gromadzenia i odprowadzania nieczystości zależy między innymi od odpowiedniego dopasowania pojemności. W naszej ofercie znalazły się zbiorniki betonowe trzykomorowe różnej wielkości. Mogą pomieścić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy litrów. Sprawdzą się doskonale zarówno na posesjach zamieszkiwanych zarówno przez mniejsze, jak i większe rodziny.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Na Państwa pytania odpowiemy telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są do dyspozycji. Z pewnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z wyborem i zakupem szamba trzykomorowego.

Optymalnie Dopasowane Zbiorniki Trzykomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 3
Optymalnie Dopasowane Zbiorniki Trzykomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 4
Optymalnie Dopasowane Zbiorniki Trzykomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 5
Optymalnie Dopasowane Zbiorniki Trzykomorowe - Zbiorniki Betonowe, Na Szambo I Gnojówkę, Piwnice Oraz Kanały - Producent Szamb Betonowych Septic zdjęcie nr 6

Kupuj zbiorniki z certyfikatem europejskim a unikniesz problemów z odbiorem czy problemów przy dalszej odsprzedaży!